Suurem osa inimesi on märganud, et nii kaubanduskeskustes kui ka mõne muu äri ukse ees ilutseb Lindströmi (või Elis) porivaip. Oleme saanud mitmeid päringuid, et nad sooviks samasugust lahendust ka endale, kuid lõpuks oled ikka uksematita.

Miks?

Hulludemattide ning Lindströmi kõige olulisem vahe on see, et meie ei rendi uksematte. Porivaipade rendi ja puhastusega tegeleb peaasjalikult ikkagi Lindström. Nende käest on tõesti võimalik ka tellida ettevõtte logo või sümboolikaga disainvaipu, kuid sellel on üks aga. Sellega kaasneb vaipade puhastamise ja vahetamise renditeenuse leping.

Meie seda ei tee.

    1. Me pakume teile kujundusalast abi värvide valimisel, sõnumite loomisel ja vaiba disainimisel, arvestades teie soovide ja ettevõtte brändingust lähtudes, aga selle vahega, et meilt tellitud uksevaibad jäävad teile pärast ühekordset tasumist. Loomulikult tähendab see ka seda, et sinu vastutusalasse jääb selle puhastamine.
    2. Teine vahe, mida peame oluliseks rõhutada on ettevõtte suurus – õigemini väiksus. Kui Lindströmi näol on tegemist rahvusvahelise ettevõttega, kus tööl üle paarisaja inimese, siis Hullud Uksematid on täielikult ühe pere firma, kus tegutsevad vaid meie pere liikmed ja oma panuse annab isegi meie kaheaastane tüdrukutirts.

See tähendab sinu jaoks seda, et kuna me oleme väiksed, siis on meil aega läheneda sulle personaalselt ja me tunneme ka päriselt huvi porivaiba disainimisest, materjali valimisest ning selle lõplikust asukohast.

Kindlasti jagame ka omapoolseid soovitusi, sest teadmisi meil jagub, et milline uksematt kuhu võiks sobida ja mismoodi saaks ühte logodega porivaipa maksimaalselt hästi ära kasutada.

Personaalsed uksematid – kirss teie ettevõtte uksel

4 mõtet kuhu paigutada logodega põrandamatt

Jõulukingituseks uksematt?

Eritellimusel valmistatud disainvaipade valdkonnas on Hulludmatid Lindströmi ees kindlasti mugavaim valik. Meiega koos saate omandiõiguse ja vabaduse pääsemaks rendilepingute kohustusest. Lisaks saate igakülgse disainiabi, laia värvivaliku ja meie personaliseerimise võimalused tagavad, et tellitav porivaip kannab edasi teie ettevõtte mainet.