Personaalse logoga porivaip annab ettevõttele võimaluse jätta täiendavalt head muljet. Erksa disaini või personaalse sõnumiga uksematt lisab ettevõttele professionaalsust ning kinnistab brändi identiteeti. Personaalset uksematti ei pea aga kasutama vaid välisukse ees porivaibana – sel on palju täiendavaid kasutusvõimalusi. Paigutades uksemati strateegiliselt tihedalt käidavatesse kohtadesse, saab tagada brändi sõnumi laialdasema leviku ning turunduseesmärkide täitmise.

Kuna Eesti inimene on enamasti silmad maas käija ning pigem teistega silmsidet luua ei taha, siis on just firma logodega disainvaip ideaalne võimalus end nähtavamaks teha.

Kuhu paigutada logodega põrandamatt?

Sissepääs

Ettevõtte sissepääsud on peamine koht, kuhu saab paigutada personaalse sõnumi või disainvaiba. Koht, kust inimesed hoonesse sisenevad ning sealt lahkuvad, saab igal juhul klientide või külastajate tähelepanu ning seetõttu tasub seda põrandapinda ettevõtte heaks ära kasutada. Muidugi omab välisukse juures olev uksematt ka esteetilist ning täiendavat ohutust lisavat eesmärki, sest kogub endasse üleliigse vee ning mustuse.

Fuajee

Fuajees saab personaalset porimattii kasutada teetähisena, tervitusena, konkreetsest soodustusest või kampaaniast teavitamiseks ning ka lihtsalt ettevõtte turunduselemendina. See saab olla ka lihtsalt kinnituseks, et inimene on õiges kohas.

Tualettruumid

Tualettruumid on turunduse mõttes suhteliselt alakasutatud ruumid, kus külastajad aega veedavad. Tualettruumi personaalsete uksevaipade lisamine jätab mulje läbimõeldud lähenemisest ning ettevõttest, kes ei jäta midagi kahe silma vahele.

Trepid ja liftid

Ohutuse tagamiseks on oluline kasutada uksematte ka treppide ees. Täiendavalt on lifti või trepi ees asuv sõnumiga uksematt kindlasti ka hea teetähis, turunduspind või kampaaniateavitus – näiteks, järgmisel korrusel, kuhu trepp/lift viib, ootab ees sooduskampaania.

Lisamõte: sõnumiga põrandamatid teetähiste asemel

Personaalsed uksematid annavad ettevõttele täiendava turunduspinna ning võimaluse tõsta kliendikogemuse taset. Paigutades matte erinevatesse kohtadesse oma kaubandus- või teeninduspinnal, saab lisaks täiendava ohutuse ja esteetilise puhtuse loomisele ka kinnistada oma turundussõnumeid, juhtida tähelepanu kampaaniatele või olla ka täiendavaks teetähiseks. Miks mitte suunata inimesi liikuma erinevate korruste ja ruumide vahet uksel asuva sildi asemel pilkupüüdva põrandamatiga?

Kui mõte hakkas liikuma ning soovid ka ise teiste firmadega sarnaselt oma disainiga porivaipa, siis anna meile endast märku!

Meie valikus on kolm populaarsemat suurust, mida siiani tellitud on. Hindadele lisandub käibemaks.

Kui sul on mati kujundamisel abi vaja, siis saame ka selles osas abiks olla, disainerteenuse kasutamine projektipõhiselt 99€.

50x75cm 85x150cm 115x200cm
klassikaline matt 49€ 179€ 319€
pestav matt 59€ 199€ 349€

Kirjuta oma soovist ning leiame koos lahenduse: