Kas meie käest on võimalik tellida ka oma logo/teksti/slogani/disainiga uksevaipu? Absoluutselt!

Suure konkurentsiga ettevõtlusmaailmas on meeldejääva esmamulje jätmine ülioluline. Esmamulje on kiire tekkima, kuid visa kaduma. Personaalsed uksematid pakuvad ainulaadset võimalust luua kliendile positiivne emotsioon juba enne, kui nad ettevõtte uksest sisse astuvad. Personaalne uksematt näitab teie brändi isikupära, köidab tähelepanu ja edastab olulisi sõnumeid. Hea esmamulje on tugev samm kliendile positiivse kogemuse jätmisel.

Olge teistest ettevõtetest samm ees ning alustage turundusega juba enne kui klient jõuab uksest sisse astuda.

Millist personaalset uksematti valida?

1. Logodega matid

Kasutage uksematti oma ettevõtte logo näitamiseks ja klientidele kinnistamiseks. Logoga uksematt näitab teie brändi isikupära ning toimib ettevõtte sissejuhatusena. Läbi selle suurendab see ka kaubamärgi tuntust.

2. Visuaalselt ilusad matid

Ettevõttele, kelle eesmärk on luua silmatorkav ja fantaasiarikas esmamulje, on pilkupüüdvad uksematid ideaalne valik. Näidake välja oma loovust ja isikupära, köitke möödujate tähelepanu ja tekitage huvi oma ettevõtte vastu. Disainvaibad on selleks parim viis.

3. Sõnumitega matid

Mõnikord on sõnumi sõnadega edastamine tõhusam kui meeldejääva pildiga. Sõnumiga uksematid saavad edasi anda olulist teavet või brändi väärtuseid teksti kaudu. Mõelge, millist sõnumit soovite edastada, ning kas seda on parem teha läbi pildi või teksti.

Miks valida personaalne isikustatud uksematt?

1. Ohutus – klientide ohutuse tagamine on iga ettevõtte prioriteet. Meie pakutavad uksematid on kvaliteetsed, imavad vett ja ei lase sel põrandale koguneda, vähendades libisemis- ja kukkumisohtu. Ennetamine on kõige olulisem samm ohutuse tagamisel.

2. Esmamulje – looge isikupäraste ja personaalsete uksemattidega positiivne esmamulje seal, kus teised jätavad selle kasutamata. Tervitades külastajaid erksate värvide ja sõnumitega, saate oma ettevõtte sissepääsule lisada efetse mulje.

3. Usaldusväärsus – logoga uksematt suurendab teie ettevõtte usaldusväärsust ja tugevdab kaubamärgi mainet.

4. Bränding – kohandatud personaalne põrandamatt parandab ettevõtte visuaalset turundust. Matid köidavad pilku, aitavad tooteid leida, suunavad ostuotsuseid ja saavad näidata täiendavaid pakkumisi (näiteks meeldetuletused kindlatest sooduspakkumistest).

5. Bränditeadlikkus – personaalne ning kvaliteetne uksematt on soodne reklaamitööriist. Nendele saab trükkida logo, ettevõtte nime, tutvustusteksti, veebisaidi aadressi või sotsiaalmeedia info.

Personaalsetesse uksemattidesse investeerimine pakub ettevõtte jaoks palju eeliseid väikese kulu eest. Uksematid on mitmekülgne turundustööriist pakkudes samal ajal võimalust ohutuse suurendamiseks ning korrektsema esmamulje loomiseks. Personaalse uksemati saab valida just sellise, mis kannab kõige paremini edasi teie ettevõtte jaoks olulisi visuaalseid kujundeid, sõnumeid või periooditi olulist informatsiooni.

Meie valikus on kolm populaarsemat suurust, mida siiani tellitud on. Hindadele lisandub käibemaks.

Kui sul on mati kujundamisel abi vaja, siis saame ka selles osas abiks olla, disainerteenuse kasutamine projektipõhiselt 99€.

50x75cm 85x150cm 115x200cm
klassikaline matt 49€ 179€ 319€
pestav matt 59€ 199€ 349€

 

Kirjuta oma soovist ning leiame koos lahenduse.