Otsid oma klientidele või töötajatele kingitust? Uksematt on selleks ideaalne variant. Vali välja sobiv disain meie e-poest või kirjuta meile ja disainime sulle sinu ettevõtte näoga mati. Teenus on suunatud äriklientidele!

Jõulukingituste aeg on käes:

Jõuludeni ei ole enam teab mis palju aega jäänud ja agaramad ettevõtted mõtlevad juba jõulukingitustele. Nii ka meie. Aitame luua sul personaalse mati teie äripartneritele, klientidele või töötajatele, et jõulukingitus oleks omanäoline ja sealjuures kasulik.

Eelmisel aastal tellitud uksematt ettevõtte töötajatele!

Hullude mattide tekst on kulumiskindel, sobilik tuppa ja õue! Kergesti puhastatavad nii harja, robot- kui tavatolmuimejaga. Saame matile lisada teie mõeldud sõnumi, ettevõtte slogani, logo või disainida hoopis midagi muud naljakat ja lustakat, mis kingisaajale naeru suule tooks.

Tellides matid ette, võite kindel olla, et jõuluvana tühjade kätega teie peole ei tule.

Eeltellimine jõulukingitusteks on alanud. Alusta mõtete jagamisega kohe, sest ka disainimisprotsess võtab aega ning nii saad olla kindel, et oled kingitustega õigeks ajaks varustatud.

Meie valikus on kolm populaarsemat suurust, mida siiani tellitud on. Hindadele lisandub käibemaks.

Kui sul on mati kujundamisel abi vaja, siis saame ka selles osas abiks olla, disainerteenuse kasutamine projektipõhiselt 99€.

50x75cm 85x150cm 115x200cm
klassikaline matt 49€ 179€ 319€
pestav matt 79€ 199€ 349€

Pestav matt – tehtud 100% taaskasutatud materjalidest, masinpestav 60kraadi juures ja kannatab ka kuivatit.

Kirjuta oma soovist ning leiame koos lahenduse: